Svedectvá 2018-09-27T16:46:10+00:00

Nebeská masáž proti bolesti hlavy

Rád by som opísal svoju skúsenosť s Bohom. Volám sa Richard a v sobotu 20.10. 2007 som prežil Boží dotyk.
Mal som za sebou náročnejšie dni. Začala ma bolieť hlava.

 

Uzdravená chrbtica

Na modlitbách v meste som sa modlila za jednu staršiu pani, ktorá mala problémy s chrbticou. Pri modlitbe cítila na jej tele nadprirodzené teplo, následne bola jej chrbtica na mieste uzdravená.

 

Noha dorástla, chrbát nebolí

Pri modlitbe brata z Írska, ktorý sa modlil za moje nohy (jednu nohu som mala o niečo kratšiu oproti druhej), mi dorástla kratšia noha.

 

Uzdravený kaz zubu

Už od detstva som mal strach zo zubárov, čo potvrdzovali aj moje časté úteky zo zubárskeho kresla až na parkovisko nemocnice.

 

Utlmenie bolesti “seknutých krížov“

Môj otec máva už dlhšiu dobu problémy s často seknutými krížami. Bolesť trvá zvyčajne 3-4 týždne a veľmi ho obmedzuje pri pohybovaní sa.

 

Uzdravenie bolesti zubov

Po zhromku som sa modlila za mladé dievča, ktoré trpelo bolesťami zubov z dôvodu parodontózy – zápalu ďasien. Po modlitbe sme nevedeli overiť “úspešnosť“ modlitby, lebo bola silno nadopovaná liekmi proti bolesti, takže momentálne nemohla cítiť zlepšenie.

 

Nadprirodzené predĺženie nohy o 2 cm

Na modlitbách v meste sme sa rozprávali s jednou pani, ktorá čakala na dcéru. Hovorila, že musí ísť, lebo jej dcéra nerada vidí, keď sa s niekým rozpráva o Bohu. Ešte chvíľu sme sa rozprávali, keď prišla jej dcéra a na naše prekvapenie bola veľmi otvorená a mohli sme sa za ňu modliť.

 

Zlepšenie zraku

Pani, ktorú osobne poznám, veľmi slabo videla. Na modlitbách v meste sme sa za ňu modlili, v tom čase nechodila bez sprievodu inej osoby, kvôli slabému zraku a boľavej nohe.

 

Uzdravenie sluchu

V lete (august 2008) sme spoznali Eriku, asi 20-ročné dievča, ktorá veľmi slabo počula a ťažko rozprávala. Toto zdravotné postihnutie mala od narodenia.